בחירת מועדון הנוסע המתמיד

טוב, אז אנחנו טסים בקביעות לחו"ל ורוצים ליהנות מצבירת נקודות והטבות של המועדון. אז לאיזה מועדון הנוסע המתמיד כדאי להצטרף? הנה רשימה שתעשה לכם סדר ותעזור לכם לקבל את ההחלטה, שאולי תאפשר לכם לקחת את המשפחה לחו"ל בחינם בעוד שנה..
 

מועדון מתמיד של חברת אל על

חברת אל על מחזיקה במועדון נוסע מתמיד עצמאי, ללא שותפים, עם השם הלא מאוד מקורי – מתמיד. יחד עם זאת, מכיוון שאל על היא החברה עם טיסות להכי הרבה יעדים מישראל, היא בחירה הגיונית ויש לה תוכנית שמאפשרת צבירה נקודות, שדרוגים וגם מאפשרת לכם להגיע בסופו של דבר לטיסות תמורת נקודות.

מחוץ לאל על, גם לחברות האחרות שטסות מישראל יש תוכניות מועדוני נוסע מתמיד. יחד עם זאת, כדאי מאוד לוודא שאותן חברות תעופה, חברות באחת מתוך 3 הבריתות הגדולות הקיימות היום, המאפשרות ניוד נקודות, וצבירה של נקודות בתוכנית שלכם, גם אם טסתם בחברה אחרת מתוך אותה ברית.

הנוסע המתמיד של ברית הכוכבים

התוכנית הטובה ביותר, שייכת להערכתנו ל-Star alliance. הברית מעניקה הטבות נאות לכל מי שחבר בתוכנית הנוסע המתמיד של אחת מחברותיה. לברית יש חברות תעופה רבות. בין החברות אשר רלבנטיות לנוסע העסקים הישראלי: לופטהנזה, יוניטד, תאי, סינגפור אירליינס, טורקיש איירליינס, ANA (יפן), SAA, אייר קנדה, אייר סין, אוסטריאן איירליינס ואחרות.

עוד 2 בריתות חברות תעופה

מחוץ ל-Star alliance קיימות עוד 2 בריתות נוסע מתמיד טובות, שאפשר לבחון האם חברת התעופה שבה אתם שוקלים להרשם כנוסעים מתמידים, שייכת לאחת מהן.

Skyteam – בה חברות בין היתר אייר פרנס, אליטליה, דלתה, צ'יינה איירלינס, קוריאן, KLM ואירופלוט.

Oneworld – בה חברות בין היתר בריטיש איירוייס, Qantas, ג'פן איירליינס, אמריקן איירליינס, איבריה, קטאי פסיפיק, אייר ברלין ואחרות.

כמובן שהבחירה בחברת תעופה לא צריכה להיות רק לפי מועדון הנוסע המתמיד, אבל כאשר אתם מרבים לטוס, הבחירה בין חברות שטסות לאותן יעדים, בשעות דומות, יכולה בהחלט להתבסס על איכות מועדון הנוסע המתמיד של כל אחת מהן, על צבירת הנקודות, על איכות הלאונג' והשירותים שהוא מציע (לדוגמא, בלאונג' של חברת קונטיננטל שהתאחדה לאחרונה עם חברת יונייטד, בניוארק, יש מקלחת מצויינת וזה שיקול חשוב, אם אתם נוחתים שם כדי להמשיך מיד בטיסת המשך לפגישת עסקים בארצות הברית) ועל מדיניות מימוש הנקודות.

פורסם בקטגוריות תוכניות נוסע מתמיד ובתגיות , . .

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *