סאו פאולו ברזיל למטייל העסקי

העבודה דורשת מכם להגיע עד ליבשת דרום אמריקה – אל ברזיל או ספציפית אל העיר סאו פאולו? גם לנו זה קרה..הנה רשימת עיצות וטיפים שיעזרו לכל מסע עסקים בארץ הקפה והכדורגל. זיכרו – הוראות הבטיחות נכתבו בדם..

  1. אין טיסה ישירה מישראל לברזיל. מצד שני – מדובר בהמון מיילים לצבירה, כך שכדאי לבדוק האם אפשר להגיע דרך החברה הרגילה שלכם, או באמצעות קוד שרינג או ברית הנוסע המתמיד שלכם. חוץ מהנקודות, יש גם יתרונות אחרים. לדוגמא, נחיתה עם חברת התעופה הברזילאית TAM בסן פאולו, קיצרה טורים, כיוון שהם חלק מסטאר אליינס.
  2. הגעתם אל סאו פאולו? מדובר בעיר פקוקה במיוחד. אם יש לכם פגישות ובודאי לפני הטיסה החוצא, קחו מקדם ביטחון גדול כדי שלא תאחרו.
  3. סן פאולו מציעה סטייקים מצוינים. צאו למסעדה טובה.
  4. אם כבר אתם נמצאים בסאו פאולו או בכל עיר אחרת בתוך ברזיל, מומלץ מאוד לראות משחק כדורגל. הרמה לא תמיד גבוהה, אבל האווירה באיצטדיון או אפילו בפאב, מדהימה.
  5. רוב הרכבים בסן פאולו עם חלונות כהים כדי למנוע שודים באזורים מועדים. בקיצור, אם כך נוהגים המקומיים, כדאי מאוד שגם אתם לא תקלו ראש ולא תעשו חיים קלים לשודדים.
  6. אם אתם טסים מברזיל אל ארצות הברית, קחו בחשבון את טיסת אמריקן איירליינס מסן פאולו לניו יורק. החויה שלי היתה של טיסה מצוינת, מפתיעה לטובה. מחלקת עסקים מצוינת ולא פחות חשוב – יש קוד שרינג עם אלעל. טרקלין אדמירל קלאב גדול, מקלחות, חדר החלפה וגם אוכל לא רע. מצד שני, צפוף והאינטרנט החינמי היה איטי להחריד.
  7. כמו כן, קחו בחשבון – גם אם אתם חושבים שאתם כמעט באותה יבשת, משך הטיסה מסאו פאולו לניו יורק – 10 שעות.
  8. אל תבנו על קניות בברזיל. מוצרי האלקטרוניקה שם, ובכל דרום אמריקה, יקרים, בטח יחסית לארצות הברית וגם מול ישראל. גם הדיוטי פרי של סאו פאולו די עלוב ולא זול. מחירים לדוגמא מיוני 2012: שיבס 43 דולר, שלישיית מלבורו 90 דולר, פאקט בודד 35 דולר

 

פורסם בקטגוריות מדריך יעדים ובתגיות , . .

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *