ורשה פולין למטייל העסקי

מי שטס בתחילת השבוע לפולין, בטיסות אל על או לוט, מודע כבר לתנועה העסקית הסואנת בין ישראל לבין מדינת הגוש המזרחי לשעבר, שהפכה כבר מזמן לכלכלה מפותחת גדולה במרכז אירופה. אז אם גם אתם נוסעים מתמידים בדרך לורשה, או אפילו סתם מטיילים לפולין, הנה כמה טיפים שיכולים לסייע

חד יומי – זמן הטיסה לורשה קצר יחסית – קצת פחות מ-4 שעות. בנוסף, טיסת הבוקר של לוט – LOT, יוצאת ב-6 בבוקר. השעה בפולין – שעה אחת אחרי ישראל, כך שאתם יכולים לקבוע פגישה ב-10 בבוקר במרכז ורשה ולצאת בבוקר מישראל. זו גם הסיבה שיש רבים שנוסעים לפולין לחד יומי – מגיעים לפגישה בבוקר, וחוזרים עם טיסת לוט – שיוצאת בכל ערב לנתב'ג, בשעה  – 11 בלילה. בקיצור, אפשר להעביר יום מלא ולהגיע בלילה, או לפנות בוקר, הביתה.

צריך זלוטי..המטבע המקומי הוא זלוטי, ולא יורו. אם אתם רוצים לבדוק מה שער ההמרה המדויק, חפשו בממירים, כמו זה שאצלינו, את ה- polish zloty או את הקיצור – PLN. השער, נכון לאמצע ספמטבר, הוא כ-שקל ורבע לזלוטי.

ואם אתם אוספים נקודות – אז כדאי לדעת שחברת לוט הפולנית שייכת ל- star alliance

הדיוטי פרי של ורשה חביב ואפילו מפתיע. הנה כמה מחירים לדוגמא: גלנפידיך 15 שנה – 179 זלוטי, כלומר כ-220 שקל, שיבאס 12 שנה ב-150 זלוטי, סינגלטון 12 שנה – 107 זלוטי ובייליס – 69 זלוטי.

אם תבקשו, תוכלו לבקר גם בחדר האחמ'ים – שבו יתנו לכם לטעום וויסקי איכותי ואם אתם בעניין כשרות, מצאנו שם אפילו וודקה סליבוביץ – כשר

מזג האויר בפולין יכול להיות קר מאוד בחורף וכמובן שאפשר גם ליפול בקיץ על ימים גשומים. בקיצור – לפני שאתם יוצאים לשדה, בידקו את מזג האויר והצטיידו בהתאם.

פורסם בקטגוריות מדריך יעדים ובתגיות , . .

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *