לונדון למטייל העסקי

לונדון, בירת אנגליה, היא במידת רבה ניו יורק של אירופה. עם שפע על פעילויות תרבות, פאבים, מסעדות טובות, בתי מלון ואפילו שדות תעופה. אספנו עבורכם טיפים שיהפכו את הנסיעה העסקית אל לונדון, לחוויה נעימה יותר.

  1. נוסעים עם טרולי בלבד? אפשר לשקול להגיע לשדה וממנו ברכבת התחתית. נסיעה מהיתרו למשל, בקו פיקדילי, יביא אתכם למרכז העיר בחצי שעה נוחה, ובעלות של כ-20 עד 30 שקלים בלבד..
  2. נסיעה בהיתרו אקספרס, מתחנת פדינגטון, תביא אתכם בנוחות, בתוך 20 דקות ובעלות של 20 פאונד. ללוטון הנסיעה מעט ארוכה יותר.
  3. עלות מונית או הסעה פרטית לשדה התעופה – כ-50 פאונד.
  4. בלונדון יש מאות בתי מלון טובים. אם העבודה מגבילה אתכם בסכום, הטיפ החשוב ביותר, הוא לבחור במלון שממוקם בצמוד לתחנת רכבת תחתית. משם ההתניידות נוחה ביותר.
  5. אוהבים לרוץ? כדאי לבחור במלון סביב הייד פארק או ריג'נט פארק הצמוד – יחד שניהם יוצרים ריאה ירוקה גדולה, בהיקף של 6.5 קילומטרים בערך. אפשר כמובן לבחור בשבילים שיקצרו עבורכם את המרחק.
  6. קפה בלונדון: לא ברמה שהורגלתם לה בישראל. הרשתות הגדולות, בראשות סטר באקס, לא מייצרות קפה מבריק. מומלץ לנסות דווקא בתי קפה פרטיים. בחלקם הקפה לא רע בכלל. בחלקם אפשר למצוא קפה לוואצה, שאולי לא מעולה, אבל לטעמינו עדיף על מרבית התערובות המקומיות.
  7. אם יש לכם זמן פנוי, תגיעו לכיכר לסטר לפנות ערב, ותוכלו לרכוש כרטיסים מוזלים מאוד להצגות – לעתים במחיר של 20 עד 30 פאונד. לרוב יש כרטיסים לכל ההצגות.
  8. כרטיסים למשחקי כדורגל בלונדון יקרים מאוד. לרוב, החל מ-150 פאונד לכרטיס. אם מתעקשים ללכת למשחק, אפשר לשקול לרכוש כבר מראש מהארץ, דרך אחת החברות הישראליות המתמחות ברכישת כרטיסים למשחקים. מניסיון – אנחנו יכולים להמליץ על כלתור.
  9. קניות בלונדון לא זולות. אם רוצים בכל זאת לחפש מציאות – ביגוד זול וכו', מומלץ להיכנס לרשת פרימארק שכבר הפכה לחביבה על הישראלים. רק על רחוב אוקספורד הפופולרי, תמצאו 2 סניפים.
  10. לפחות פעם אחת לכו לאכול בצ'יינה טאון. אוסף עצום של מסעדות סיניות, באיכות טובה ובמחירים סבירים מאוד יחסית ללונדון. ארוחת דימסאמים משביע במיוחד, ב-2 מקומות, עלתה כ-15 פאונד לאדם.
פורסם בקטגוריות מדריך יעדים ובתגיות , , . .

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *